S.S.S.

 • Özel sipariş üzerine üretim yapılıyor mu?

  Kişiye özel üretim yapılmaktadır.

  Seçilen ürün ve özel üretim istekleriniz için bilgi@tasarimcibaykus.com e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

 • Aldığım ürünü/ürünleri iade edebilir miyim?

  Tüm müşterilerimizin; tüketicinin 'Sebep Göstermeksizin Cayma Hakkı' kapsamında 7 iş günü içerisinde yasal iade hakkı bulunmaktadır.

  Ayrıca üretim hatası ya da başka bir olduğunu düşündüğünüz ve iade etmek istediğiniz ürünleri de teslim aldığınız tarihi takip eden 7 iş günü içerisinde bildirip bize ulaştırabilirsiniz.

  İade şartları için detaylı bilgiye teslimat, değişim ve iade şartları bölümünden bakabilir yada bize bilgi@tasarimcibaykus.com adresinden ulaşabilirsiniz.

 • Ürün değişimi yapabilir miyim?

  Ürün için değişim kartı talep edildiği takdirde , ürün değiştirme kartı ile birlikte beğendiğiniz bir başka ürün ile değiştirebilirsiniz. Size hediye olarak verilen Değişim kartı ile hediyenin iadesi mümkün olmamaktadır. İade için hediye gelen ürünün orijinal faturasının gönderilmesi gerekmektedir. Değişim için kargo bedeli ALICI ya aittir.

  Değişim şartları için detaylı bilgiye teslimat, değişim ve iade şartları bölümünden bakabilir yada bize bilgi@tasarimcibaykus.com adresinden ulaşabilirsiniz.

 • İade / iptal ettiğim ürünün ücret iadesi ne zaman yapılacak?

  İadeniz elimize ulaştıktan sonra :

  Size bir bilgi e-postası gönderilecek ve iadeniz onaylandığında, ürün bedeli ödemeyi yaptığınız kredi kartınıza iade edilir. Taksitli alışverişin iadesinde ürün bedeli taksitli olarak iade edilir. İadenizin ekstrenize yansıma süresi bankanıza bağlı olarak değişiklik göstermektedir. İade süreci, iade ettiğiniz ürünün tarafımızdan teslim almasıyla başlar. (385 Sayılı Vergi Usül Kanunu Genel Tebliği uyarınca zorunludur). İadenizin ekstrenize yansıma süresi bankanıza bağlı olarak değişiklik göstermektedir. İade işleminizin kredi kartınıza yansımasında gecikme yaşanması halinde, size gönderdiğimiz bilgi e-postasının içinde yer alan İade İşlem Numarasıyla bankanızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

  Detaylı bilgiye teslimat, değişim ve iade şartları bölümünden bakabilir yada bize bilgi@tasarimcibaykus.com adresinden ulaşabilirsiniz.

WST